Shell smart club leták - aktuální akční leták na tento týden

Aktuální Shell smart club akční letáky pro tento týden. Nenechte si ujít žádné speciální nabídky.

Aktuální letáky Shell smart club

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Shell smart club platného od 01.01.2020
Zbývá dnů: 101

Aktuální nabídka

01.01. - 31.12.2020

REKLAMA

Shell smart club leták

Shell leták nabízí kvalitní palivo pro motoristy

Chcete pro svého motorového miláčka jen to nejlepší palivo? Pak byste měli tankovat u stanice Shell, která se pyšní pečetí kvality. Díky tomuto ocenění máte jistotu, že vždy natankujete to nejlepší palivo. Neustále dochází k jeho testování a v případě, že by došlo ke ztrátě kvality, tak by byla stanici pečeť odebraná - neznamená to tedy, že když Shell pečeť kvality získala, tak se dál o své palivo nemusí starat.

Kromě kvalitního paliva se u čerpací stanice Shell můžete těšit na další potřeby pro motoristy, mezi které patří nejen oleje a maziva, ale také široká nabídka obchodu, ve které najdete potraviny a nápoje, kterými se můžete občerstvit. S nabízeným sortimentem vás seznámí Shell katalog, který je aktuální po celý rok. Akční leták Shell, který platí od 01.01.2020, si můžete prohlédnout zde. U benzinové pumpy Shell je pro vás také připravená myčka, která vaše vozidlo dokonale umyje.

 

Čerpací stanice Shell je známá u nás i ve světě

Zrod Royal Dutch Shell sahá až do roku 1907, kdy došlo ke spojení společností Royal Dutch a Shell Transport and Trading. Těžba ropy začala v Rusku, Rumunsku, Venezuele, Mexiku a ve Spojených státech amerických. Postupem času se čerpací stanice Shell rozšířila téměř po celém světě. V současnosti se nachází v 70 zemích a zaměstnává 94 000 lidí.

Do České republiky, respektive do tehdejšího Československa, se Shell smart club dostala v roce 1991, kdy byla založená firma Shell Czechoslovakia. Po rozdělení na Českou a Slovenskou republiku v roce 1993 došlo k založení samostatných společností Shell Czech Republic a Shell Slovakia. Na našem území můžete u Shell tankovat ve městech, jako je Praha či Brno

Nejbližší benzinovou pumpu naleznete na webových stránkách www.shellsmart.com, kde mimo jiné naleznete také katalog Shell s akční nabídkou doplňkového zboží. Pokud si do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Shell, budete mít neustálý přehled o vašem ShellSmart kontě. V aplikaci naleznete stav Shell bodů, dárky a informace o tom, kde se nachází nejbližší čerpací stanice a mimo to také kontakt na asistenční službu.

Co je to Shell smart club?

Čerpací stanice Shell si svých zákazníků váží, proto má pro ně připraveno víc než jen prostor pro tankování paliva do vozidla. Využijte věrnostní systém ShellSmart a sbírejte body za tankování paliva, mytí auta a nákup na čerpací stanici. Nasbírané body poté můžete směnit za odměny nebo výhody se kterými vás seznámí Shell katalog. Pokud chcete mít porovnání cen paliv, podívejte se na další čerpací stanice z kategorie Ostatní. Nízké ceny nabízí i Dráčik, Dedra, bux.cz, Auto Kelly, Aliexpress, Alexandria, ABC toys.REKLAMA