Provident půjčka - rychlá půjčka na účet, kalkulačka

Provident půjčka - rychlá půjčka na účet, kalkulačka

  • Hotovost ihned při podpisu smlouvy
  • Peníze na účtu do 3 dnů

Rozsah půjčky

6 000 - 130 000 Kč

Splatnost půjčky

3 - 24 měsíců

Vyplňte nezávaznou žádost

Provident půjčka - výhody

  • Půjčka v hotovosti i na účet
  • Peníze kdykoli i o víkendu
  • Půjčky sjednáte z pohodlí domova
  • Možnost splátkových prázdnin

O půjčku dnes požádalo již 106  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Provident půjčka - zkušenosti klientů

Pár dnů před výplatou mi doma odešla lednička. Protože jsem neměl úspory z dřívějších dob, nebyla jiná možnost, než si na novou ledničku půjčit. Našel jsem stránky společnosti Provident a požádat o hotovostní půjčku, kterou slibovali poskytnout ještě týž den. A opravdu. Během několika hodin u mého bytu zazvonil obchodní zástupce společnosti, který mi přinesl smlouvu k podepsání, seznámil mě s podmínkami půjčky a po podpisu předal hotovost. Ledničku jsem měl ještě týž den a půjčku splatil hned z následující výplaty. Za sebe tedy hodnotím Provident půjčku velmi kladně.

Martin J, Brno

Hodnocení: 80 %

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 40 000 Kč na 24 měsíců: měsíční splátka 2 738 Kč, poslední splátka 2 729 Kč, úrok 13 183 Kč, poplatek za zpracování 5 064 Kč, poplatek za administrativní činnost 7 456 Kč, celková dlužná částka 65 703 Kč, úroková sazba 29,00 % p. a., RPSN 68,06 %.


Časté otázky

Jak probíhá splácení půjčky?

Půjčku splácíte v pravidelných měsíčních anebo týdenních intervalech a to po dobu 12 nebo 24 měsíců. Samotná splátka probíhá jednoduše – převodem z účtu.

Jsem nezaměstnaná. Mám šanci na půjčku od Providentu?

Bohužel. Společnost potřebuje znát vaše příjmy, které je nutno odpovídajícím způsobem doložit. Pokud jste nyní vedena na úřadu práce, půjčka vám bohužel poskytnuta nebude.

Jaké podmínky musím splňovat, aby mi byla půjčka poskytnuta?

Jednou z podmínek je plnoletost a trvalé bydliště na území České republiky. Společnost vyžaduje doložení příjmů, aktivní e-mailovou adresu, bankovní účet a telefonní číslo.

Mám problém se splácením půjčky. Jak ho řešit?

Neprodleně kontaktujte společnost a spravte ji o své aktuální situaci. Domluvit se můžete na splátkových prázdninách nebo nově nastaveném splátkovém kalendáři. V žádném případě ovšem tuto prekérní situaci neignorujte a jednejte!

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Provident půjčka

Provident půjčka je variabilní finanční produkt, který můžete získat v hotovosti nebo si peníze můžete nechat zaslat na bankovní účet. Provident aktuálně nabízí dva druhy půjček – Modrou půjčku na bankovní účet, díky níž si můžete půjčit 10 až 130 000 Kč nebo Zelenou půjčku v hotovosti, s níž získáte 6 až 90 tisíc korun během několika mála hodin.

Obě půjčky jsou zcela bezúčelové. Je tedy jen na vás, jak s vypůjčenými prostředky naložíte. O půjčku jednoduše zažádáte prostřednictvím internetového formuláře a počkáte si na návštěvu obchodního zástupce ze společnosti Provident. Ten vám donese k podepsání smlouvu a v případě hotovostní půjčky také peníze.

Splátky hradíte prostřednictvím vašeho bankovního účtu v pravidelných intervalech. Zvolit si můžete buďto týdenní nebo měsíční splácení, jehož maximální délka činí 24 měsíců. Podmínkami pro získání Provident půjčky je plnoletost, bydliště na území České republiky, bankovní účet, aktivní telefonní číslo a e-mailová adresa.

Provident navíc pořádá pravidelné akce typu „Půjčka zdarma“, na nichž můžete po splnění podmínek zajímavě ušetřit. Pokud se dostanete v průběhu splácení do problémů, neprodleně kontaktujte zástupce společnosti a domluvte se na splátkových prázdninách.