REKLAMA

Euronics - akční leták, akce na elektro

Náhled letáku Aktuální nabídka od obchodu Euronics platného od 19.10.2020
Zbývá dnů: 3

Aktuální nabídka

19.10. - 25.10.2020

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Euronics platného od 04.12.2019

Aktuální leták

04.12. - 17.12.2019

Náhled letáku Black Friday od obchodu Euronics platného od 13.11.2019

Black Friday

13.11. - 19.11.2019

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Euronics platného od 14.10.2019

Aktuální leták

14.10. - 20.10.2019

REKLAMA
Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Euronics platného od 14.08.2019

Aktuální leták

14.08. - 20.08.2019

Náhled letáku Aktuální leták od obchodu Euronics platného od 10.06.2019

Aktuální leták

10.06. - 16.06.2019

Euronics leták

Euronics leták nabízí spotřební elektroniku pro každou domácnost

Rozbila se vám pračka, myčka nádobí nebo televize? U Euronics najdete novou a ještě lepší! Díky jejich široké nabídce zde naleznete vše, co ve vaší domácnosti potřebujete - ať už se jedná o velké či malé domácí spotřebiče, televizi, notebook, telefon nebo zahradní a dílenské náčiní. Velkou výhodou je, že pokud si vyberete zboží, které obsahuje leták Euronics, tak výrazně ušetříte.

Akční leták Euronics vydává nepravidelně. To však neznamená, že zde někdy nenajdete žádné slevy. Euronics má pro vás stále připravené akční a výprodejové nabídky, takže si pokaždé budete moci vybrat nějaký zlevněný produkt. Aktuální leták Euronics vyšel 19.10.2020 a najdete ho zde.

Euronics představuje mezinárodního prodejce elektroniky

K založení společnosti Euronics došlo v roce 1990, a to trochu netradičním způsobem - spojením obchodních skupin z Německa, Belgie, Španělska, Itálie a Nizozemí. Jejich spojení vedlo ke vzniku Euronics International. V současné době působí ve více než třiceti zemích světa. Euronics neustále roste, takže se jedná o největší maloobchodní skupinu na světě.

Do České republiky se tento prodejce elektroniky dostal v roce 1999. EURONICS ČR a.s. spadá pod společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., která vlastní také internetový obchod Kasa.cz. V roce 2017 došlo ke spojení společností Datart a HP TRONIC, čímž vznikl velký obchodní subjekt, který má ročně několikamiliardové tržby.

K nákupu nové elektroniky můžete využít jednak webové stránky www.euronics.cz nebo zavítat do některé z třiceti kamenných prodejen, které jsou rozmístěné po celé České republice. Naleznete ji například v Brně, Děčíně, Jihlavě, Mělníku a dalších městech. Kompletní přehled všech prodejen včetně jejich otevírací doby je k dispozici rovněž na webových stránkách obchodu.

Euronics akční leták: Euronics ví, že jen prodej nové elektroniky nestačí

Sortiment obchodů Euronics je velmi široký a zahrnuje zejména produkty od známých a ověřených značek, jako je AEG, Beko, ETA, Bosch, Philips, Samsung, Lenovo nebo třeba LG. Na prodejně i v eshopu si můžete objednat vše, od praček, ledniček a myček nádobí, před počítače, mobilní telefony a tablety, až po televize, reproduktory, herní konzole a další zábavní elektroniku. Přesvědčte se sami v eshopu, do kterého se dostanete kliknutím na tlačítko “Vstoupit do obchodu” nad popiskem obchodu.

Každá elektronika, kterou si u Euronics koupíte, má záruční dobu. Pokud by v tomto období došlo k jejímu rozbití, máte nárok na opravu. Tato záruční doba bývá většinou dva roky, ale při koupi máte možnost zaplatit si její prodloužení. Nemusíte tak hned kupovat nové zboží, přestože je Euronics leták tento týden plný zajímavých akcí.

Kromě servisních služeb zde můžete také využít možnost pojištění proti poškození či ztrátě elektroniky, instalační a počítačové služby a další. Nechybí tu ani speciální program pro stálé zákazníky, díky kterému získáte ještě lepší ceny.

Přesvědčil vás Euronics leták příští týden a pro novou elektroniku půjdete do tohoto obchodu? Pokud se potřebujete ještě ujistit, že jsou ceny, které Euronics nabízí, skutečně výhodné, můžete se podívat na nabídku konkurenčních obchodů, které se také zaměřují na zboží z kategorie Elektro. Patří mezi ně například Elektro Oáza, Electro World, Datart, czc.cz, Conrad, Comfor, Alza.

 


REKLAMA