Ferratum půjčka

Ferratum půjčka

  • Rychlá půjčka bez skrytých poplatků
  • Možnost prodloužení splatnosti

Rozsah půjčky

500 - 10 000 Kč

Splatnost půjčky

7 - 45 dnů

Vyplňte nezávaznou žádost

Ferratum půjčka - výhody

  • O půjčku zažádáte online nebo prostřednictvím SMS zprávy
  • Peníze získáte do jedné minuty od schválení
  • Půjčku můžete získat i bez ručitele
  • Půjčka bez skrytých poplatků

O půjčku dnes požádalo již 27  klientů. Přidejte se k nim a využívejte její výhody i vy!

Ferratum půjčka - zkušenosti klientů

Můj zaměstnavatel se opozdil s výplatou a já musel řešit zdravotní komplikace, které vyžadovaly okamžitou operaci, jejíž cenu ale z velké části nehradila pojišťovna. Protože jsem neměl dostatek našetřených prostředků z dřívějška, hledal jsem společnost, která by mi finančně pomohla. Narazil jsem na Ferratum půjčku a po pročtení podmínek jsem o ni požádal. Peníze jsem měl na účtu během 24 hodin a s jejich splacením nebyl sebemenší problém. Kladně hodnotím také přístup zákaznického servisu i transparentní podmínky

Jan S.

Hodnocení: 80 %

Reprezentativní příklad

Pokud si vypůjčíte 5 500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7 370 Kč, z čehož poplatek za poskytnutí půjčky je celkem 1 870 Kč. Výše uvedený výpočet je založen na pevné roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7 370 Kč. RPSN je 3 037%


Časté otázky

Jak o Ferratum půjčku požádám?

Stačí vyplnit online formulář nebo zaslat SMS zprávu v přesně určeném tvaru na speciální telefonní číslo, které naleznete na oficiálních stránkách společnosti Ferratum.

Za jak dlouho peníze obdržím?

Peníze jsou na váš účet zasílány do jedné minuty od schválení žádosti. Obvykle je tedy můžete obdržet zhruba během následujícího pracovního dne.

Jaké jsou podmínky pro kladné posouzení žádosti o Ferratum půjčku?

O půjčku může požádat každý občan ve věku 21 - 85 let, který nemá u společnosti Ferratum bank nesplacenou půjčku nebo otevřený jiný finanční produkt.

Pokud máte další otázky, nebo si chcete půjčit, vyplňte nezávaznou žádost a pracovník call centra vás bude kontaktovat.

Chci si půjčit

Více informací o produktu Ferratum půjčka

Díky rychlé půjčce od Ferratum můžete získat 500 až 10 000 Kč prakticky na cokoli. Tato nebankovní půjčka je zcela bezúčelová a požádat o ni může kdokoli mezi 21 až 85 lety. Jedinou podmínkou je skutečnost, že žadatel nemá u společnosti nesplacené závazky z dřívějška nebo otevřen jiný finanční produkt.

O půjčku jednoduše požádáte online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Společnost prověří vaši identitu a bonitu a následně na váš mobilní telefon zašle informace o zamítnutí či schválení půjčky. Jakmile bude půjčka schválená, peníze jsou odesílány zhruba do jedné minuty. Na vašem bankovním účtu se tak obvykle objeví do 24 hodin.

V případě komplikací můžete požádat Ferratum o prodloužení půjčky. Standardní splatnost půjčky se pohybuje od 7 do 45 dnů. U spotřebitelského úvěru Ferratum Plus je doba splácení prodloužená až na 1 rok. Půjčku můžete získat i bez ručitele.